karrige
Vizioni yne ..

Tė jemi agjensia e preferuar pėr ata qė e konsiderojnė shumė tė rėndėsishme markėn e tyre, sepse ne i japim shumė rėndėsi markės dhe reputacionit tė klientit tonė, falė kreativitetit origjinal, aftėsive analitike dhe metodės sė mirė tė punės qė na karakterizojnė, duke shtuar kualifikimin dhe eksperiencėn e duhur, kėmbėnguljen, inteligjencėn, korrektesėn dhe mirėsjelljen nė marrėdhėniet me tė tjerėt.

Misioni yne ...
Tė rrisim biznesin e klientėve tanė nėpėrmjet njė komunikimi tė mirė.

Rr. Komuna e Parisit - Kompleksi KIKA - Tirane
Tel. / Fax: +355 42 466 800 - Cel. 069 20 44 101 - E-Mail: info@studio-kilica.com