karrige
Oferta jone ..

Ju ofrojme bizneseve shėrbime nė ēdo fushė tė reklamės dhe komunikimit.
Studio Kilica ka krijuar lidhje bashkėpunimi me patnerė seriozė, dhe nė sajė tė kėtij patneriteti Studio Kilica ėshtė nė gjėndje tė ofrojė shėrbimet e mėposhtme:

SHERBIME MARKETINGU SHTYPSHKRIME DHE GRAFIKA SINJALISTIKE DHE MATERIALE PROMOCIONALE INTERNETI DHE WEBDESIGN REKLAMA DHE SHERBIME TE VECANTA
Rr. Komuna e Parisit - Kompleksi KIKA - Tirane
Tel. / Fax: +355 42 466 800 - Cel. 069 20 44 101 - E-Mail: info@studio-kilica.com