karrige
Kush jemi ne ..

Studio Kilica ėshtė njė nga studiot mė tė vjetra nė fushėn e artit dhe design-it, Studio e cila jep nė kėtė fushė tė gjithė dėshirėn dhe kapacitetin e saj artistik pėr diēka gjithmonė tė re nė njė botė tashmė tė mbushur me ide ...…

Studio Design Kilica me aktivitet tashmė tė konsoliduar prej shume vitesh, ka ditur tė interpretojė me korrektesė kėrkesat e klientėve, duke ndihmuar nė suksesin e shumė kompanive dhe duke fituar simpatinė e besnikėrinė e shumė klientėve.

Nė ditėt e sotme ėshtė e rėndėsishme tė ofrosh njė shėrbim cilėsor me ēmime konkuruese.

Tė bėsh konceptim grafik , do tė thotė tė projektosh njė komunikim viziv tė destinuar pėr transmetimin e imazhit tė kompanisė e produkteve qė ajo kėrkon tė reklamojė nė mėnyrėn mė tėrheqese e cilėsore.

Rr. Komuna e Parisit - Kompleksi KIKA - Tirane
Tel. / Fax: +355 42 466 800 - Cel. 069 20 44 101 - E-Mail: info@studio-kilica.com